Жовтень 2021

МУЖНІСТЬ І ВІДВАГА КРІЗЬ ПОКОЛІННЯ

kniga.png
14 жовтня – свято української військової честі та звитяги. У цей день українці поціновують воїнів, які в різні часи обороняли нашу батьківщину.
Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов'язане із боротьбою за свободу та порятунок від ворогів. Волелюбні козаки, які з зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею.

День кафедри нафтогазових машин та обладнання

kniga.png
Доброю традицією стало проведення спільних засідань співробітників бібліотеки та кафедр університету в рамках Дня кафедри.
Переймаючи досвід інших наукових бібліотек та використовуючи новітні інформаційні технології, науково-технічна бібліотека модернізувала цю форму роботи і пропонує мультимедійну презентацію Дня кафедри нафтогазових машин та обладнання.
Під час перегляду Ви ознайомитеся зі станом комплектування книжкового фонду з дисциплін Вашої кафедри, аналізом використання студентами навчальної літератури, інформаційними можливостями науково-технічної бібліотеки, а також книжково-інформаційною виставкою.

Дзвінчук Дмитро Іванович : (до 65-річчя від дня народж.)

geol_rozvidka0115.jpg
Дзвінчук Дмитро Іванович : (до 65-річчя від дня народж.) : біобібліогр. покажч. / [уклад. : Л. М. Локотош Н. В. Федяніна ; ред. Я. А. Пилип]. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2021. – с. – 140 с. (Серія «Університет і наука в постатях» ; вип. 14).
Біобібліографічний покажчик, виданий до 65-річчя від дня народження Директора інституту гуманітарної підготовки та державного управління, доктора філософських наук, професора Дзвінчука Дмитра Івановича, знайомить читача з біографією вченого, його працями та науковими досягненнями і включає в себе матеріали, опубліковані в українських та зарубіжних виданнях.