Липень 2021

День кафедри екології

kniga.png
Доброю традицією стало проведення спільних засідань співробітників бібліотеки та кафедр університету в рамках Дня кафедри.
Переймаючи досвід інших наукових бібліотек та використовуючи новітні інформаційні технології, науково-технічна бібліотека модернізувала цю форму роботи і пропонує мультимедійну презентацію Дня кафедри екології.
Під час перегляду Ви ознайомитеся зі станом комплектування книжкового фонду з дисциплін Вашої кафедри, аналізом використання студентами навчальної літератури, інформаційними можливостями науково-технічної бібліотеки, а також книжково-інформаційною виставкою.

Архітектурні сторінки століть (віртуальна книжково-ілюстративна виставка)

kniga.png
Твори мистецтва - безцінне надбання людства, без якого неможливо уявити собі світову культуру. Важливе місце в цьому посідає архітектура — це «кам'яний літопис світу», в якому втілилися провідні ідеї минулого й сучасності, колективний геній народів, їх слава та гордість.
Кожен народ пишається культурними досягненнями своїх предків, оскільки в них він бачить не тільки своє минуле, а й сучасне та майбутнє.

Інформаційний бюлетень "Вища освіта" № 5-6 (травень-червень 2021)

kniga.png
Питання призначення та виплати стипендій і премій Президента України у сфері освіти : постанова Кабінету М-в України від 14 квіт. 2021 р. № 347 // Офіц. вісн. України. – 2021. – № 33. – С. 105-107.

Професійні фахові видання для спеціальності "Маркетинг"

Місія журналу – публікація результатів рецензованих наукових економічних досліджень у галузі аграрної та ресурсної економіки й суміжних сферах країн з перехідною економікою та країн, що розвиваються. Рукописи, що присвячені питанням розвитку аграрного сектора економіки, сільських територій, економіки природних, зокрема земельних ресурсів і навколишнього середовища, людських ресурсів у країнах Східної Європи особливо вітаються. Журнал є форумом для обговорення питань, що становлять інтерес для тих, хто виконує економічні дослідження, а також тих, хто пов’язаний з економічною політикою та освітою. У журналі публікують тільки оригінальні та високоякісні наукові статті з проблем зазначеної тематики. Вітається подання міждисциплінарних статей. Журнал інформує також про події наукового життя й економічну освіту, публікує рецензії наукових праць і підручників з економічної тематики

До Дня Хрещення Руси-України

dovkilya.jpg
День Хрещення Київської Руси-України відзначається щорічно 28 липня, у день пам’яті рівноапостольного князя Володимира, який 1033 роки тому приніс на київські землі християнство, що стало основою наших духовних та культурних традицій. Саме утвердження християнських цінностей – ідеалів добра, справедливості та миру стало важливим дороговказом на шляху українського народу до здобуття незалежності.