Червень 2021

Нові надходження літератури за травень 2021 року

kniga.png
Адаменко Я. О. Виробнича практика : метод. рек. / Я. О. Адаменко. – Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. – 14 с.

Публічне управління та адміністрування: проблеми, методологія, практика

kniga.png
Публічне управління та адміністрування – одна з ключових дисциплін, яка формує управлінську еліту для забезпечення взаємодії інтересів бізнесу, політики, громадянського суспільства з метою розробки та прийняття стратегічних рішень на базі використання сучасних інноваційних технологій.
Навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» покликане сформувати нове покоління управлінців, які мають глибокі знання, вміють системно та інноваційно мислити, ухвалювати ефективні рішення, керуватися принципами гуманності та ставати на захист громадських інтересів.
Ознайомитись із методологічними підходами до адміністрування в публічному управлінні та його значення в системах законодавчої, виконавчої та судової влади, ви зможете, переглянувши книжково-ілюстративну виставку в залі технічних та гуманітарних наук (кім. № 23, 2 пов.).

Свято неба і землі

kniga.png
20 червня відзначаємо День Святої Трійці. Свято кожного року припадає на різні дати, адже залежить від Великодня. На 50 день після воскресіння Христового апостоли зібралися в Сіонській світлиці в Єрусалимі. Пред ними в світлі і сяйві з’явився Святий Дух. Після цього апостоли отримали здатність зцілювати і
пророкувати, а також говорити на різних мовах, щоб нести кожній людині на Землі слово Боже.
На Трійцю прийнято прикрашати храми і будинки гілками дерев та квітами, що символізують відродження всьго живого на землі. Більше дізнатись про святкування та народні традиції в цей день ви зможете, завітавши на абонемент художньої літератури ( к.22, ІІ пов.), де організовано розгорнуту книжкову виставку «Свята Трійця єднає, надихає, береже».

Конституції України – 25 років!

kniga.png
28 червня 1996 року – знаменний день в історії України: була прийнята Конституція, яка не тільки закріпила існуючий державний лад, але й ствердила нашу державу як суверенну і незалежну, правову і соціальну.
Виставка «Конституція – фундамент нашого суверенітету», що розгорнута в читальному залі наукових та періодичних видань (к. №33, 3 пов.) знайомить нас із правознавчою, історично-довідковою літературою, що відображає, яким важливим і важким був процес створення Конституції та найважливіші історичні моменти становлення нашої держави.
Щиро вітаємо українців з визначним національним святом – 25 річницею Конституції! Нехай цей день принесе світле почуття радості від власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна!

Стежками Прикарпаття

dovkilya.jpg
Прикарпаття – один із наймальовничіших куточків нашої України. Край багатої історії, давніх традицій та неповторних народних звичаїв. Завдяки геграфічному розміщенню та історико- культурному розмаїттю наша область має неперевершені можливості для інтенсивного розвитку туризму.
З метою ознайомлення користувачів з мальовничими місцями Прикарпаття та туристичними маршрутами на абонементі художньої літератури (к.22, ІІ пов.) організовано виставку-подорож «Туристичними стежками Прикарпаття». Запрошуємо до перегляду!