Лютий 2021

Стратегія розвитку малого та середнього бізнесу в Україні

kniga.png
Питання стратегії розвитку малого та середнього бізнесу в Україні є досить актуальним, тому що сьогодні бізнес переживає важкі часи і потребує виважених, але рішучих рішень для досягнення суттєвих успіхів у подальшому розвитку. Мале та середнє підприємництво сприяє створенню нових робочих місць, зростання валового внутрішнього продукту, а також стимулювання розвитку конкурентоспроможності та інноваційного потенціалу економіки.

Символ нашої свободи

dovkilya.jpg
Герб будь-якої держави – це символ, який презентує дану країну як суверенну незалежну державу.19 лютого ми відзначаємо День Державного Герба України, який є офіційною емблемою, що зображається на документах, печатках та грошових знаках держави.
Ми пишаємося своїми національними символами, традиціями, культурою та людьми. Державний Герб України - це один із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією. Він складається з Малого та Великого Гербів. Малим Державним Гербом України є золотий Тризуб на синьому щиті - національний символ українців часів визвольних змагань XX століття. Його затвердила Верховна Рада 19 лютого 1992р., визнаючи головним елементом великого Державного Герба України. Великий Герб України знаходиться ще у стадії розробки. На сьогодні до Верховної Ради України подано кілька варіантів законопроєктів

Схилімо голови в скорботі

dovkilya.jpg
Євромайдан став наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою наших співвітчизників за свої права і демократичний європейський вибір, а його загиблих учасників називаємо «Небесною Сотнею». Герої Небесної Сотні - це уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості, які своїм життям викупили свободу для мільйонів українців і дали шанс збудувати нову демократичну державу. Один з найтрагічніших епізодів Революції Гідності – розстріл мирних протестувальників у центрі Києва.

Серце нації б’ється у мові (до Міжнародного дня рідної мови)

dovkilya.jpg
Світове співтовариство 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови. Свято встановлено в листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в Парижі, де було оголошено про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності». В Україні це свято ми відзначаємо з 2002 року.

Професійні фахові видання для спеціальності "Облік та оподаткування"

http://vobu.ua/ukr/ Все про бухгалтерський облік
http://www.afj.org.ua/ua/aboutus/ Облік і фінанси
https://ibuh.info/ib Інтерактивна бухгалтерія
https://ibuh.info/uk/buhgalter911_ua Бухгалтер 911
https://ibuh.info/uk/nibu Податки та бухгалтерський облік