Жовтень 2020

Становлення та розвиток машинобудування

kniga.png
Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни, воно має свою власну структуру і поділяється на багато окремих галузей. Сьогодні неможливо уявити життя людини без машин: ні на виробництві, ні у сфері послуг, ні у побуті.
Науково-технічною бібліотекою, в читальному залі технічних та гуманітарних наук (к. 23, ІІ поверх) організовано книжкову виставку “Машинобудування: стан і перспективи розвитку”. Всіх охочих запрошуємо до перегляду матеріалів виставки.

Ми збережем героїв імена

kniga.png
14 жовтня – визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців на всіх етапах її багатовікової історії.
Це свято кожного, хто віддає свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності.
Завідувач сектору соціокультурної та маркетингової діяльності Леся Герасим’юк та бібліотекар ІІ категорії Людмила Шпирун разом із студентами Інституту інформаційних технологій здійснили екскурс історичними подіями, пов’язаними з цією датою: день Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, дата створення Української повстанської армії, а з 2014 року – державне свято захисника Вітчизни.

Інформаційний бюлетень "Вища освіта" № 09 (вересень 2020)

kniga.png
Про внесення змін до закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей : Закон України від 03 лип. 2020 року № 744-ІХ // Офіц. вісн. України. – 2020. – № 57. – С. 51-52.

Геологія та розвідка нафтових і газових родовищ : каталог кн.-інформ. вист. (до Дня кафедри)

geol_rozvidka0115.jpg
Геологія та розвідка нафтових і газових родовищ : каталог кн.-інформ. вист. (до Дня кафедри) / [уклад.
Н. В. Федяніна ; ред. Л. М. Локотош]. - Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2020. – 57 c.

Каталог охоплює документальні джерела з фондів науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ, що експонувалися на книжково-інформаційній виставці в рамках Дня кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ.