Золота молодь

Студентська пора – найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. А студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.В Україні 17 листопада, крім Міжнародного, святкується ще й український День студента. Це свято було встановлено Указом Президента Л. Кучми ще в 1999 році «на підтримку ініціативи студентської молоді України».

socrat2.jpg

Детальніше про це свято та його історію мали можливість дізнатися студенти 4 курсу Інституту гуманітарної підготовки та державного управління за допомогою бібліоміксу «Студентство ХХІ століття». На цьому заході студентська молодь прослухала історію виникнення Міжнародного дня студента та його святкування у різних країнах світу. Також було проведено бліц-опитування на тему «Хто такий сучасний студент?». Присутні охоче взяли активну участь в обговоренні цієї теми та висловлювали власну точку зору. Вони розповідали про своє студентське життя та курйозні випадки, пов’язані з навчанням. Оскільки багато неймовірних історій трапляється із студентами за час навчання і деякі із них стають легендами і передаються із уст в уста, то було проведено поетичну сторінку, на якій прозвучало декілька таких історій «Босий студент», «На екзамені» та ін. За допомогою цих історій у присутніх піднявся настрій та самопочуття, а в аудиторії запанувала тепла товаристська атмосфера.

Студентська молодь ділилася своїми планами та задумами про святкування Дня студента у цьому році. Яскравим доповненням до заходу стала книжково-тематична виставка «Я – студент», яка експонувалася протягом вечора.