Відкрито доступ до наукометричних баз Scopus та Web of Science

Шановні науковці! Вітаємо!
Відкрито доступ до наукометричних баз Scopus та Web of Science.

Відкрито доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science. Відповідно до наказу МОН України № 1286 від 19.09.2017 року “Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних” затверджено перелік переможців, яким надається доступ до Scopus і Web of Science!

ІФНТУНГ отримав доступ до Scopus та Web of Science одночасно.
Доступ до ресурсів наукометричних баз даних Scopus та Web of Science надається лише з локальної мережі університету та науково-технічної бібліотеки за веб-адресами:

https://www.scopus.com
http://webofknowledge.com

Працювати в Web of Science можна також в себе в дома. Але для цього потрібно зайти з локальної мережі університету і зареєструватися на головній сторінці Web of Science http://webofknowledge.com

SCOPUS - це найбільша в світі реферативна база даних видавництва Elsevier з найбільшим охопленням рефератів, цитат з рецензованої літератури та перевірених веб-джерел, яка оновлюється щодня. Ця система надає багатий аналітичний і статистичний інструментарій для моніторингу активності публікацій. Пошукова система використовує програмні засоби для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень, вона легко інтегрується в робочий процес дослідників.

socrat2.jpg

Включає в себе (за даними на липень 2017 р.) 22800 рецензованих журналів (включаючи близько 3,800 журналів Open Access, 150000 книг, 330 найменувань Trade Publications, 6,8 млн.конференційних доповідей з трудів конференцій). База даних включає інформацію із спеціалізованих баз даних компанії Elsevier (наприклад, Embase, Compendex та ін.), а також основних баз інших видань (наприклад, Medline), авторські профілі з детальною інформацією про автора та оцінкою його наукової діяльності, профілі організацій з детальною інформацією та оцінкою їх наукової діяльності, функція Analytics дозволяє проводити порівняння журналів згідно з різними бібліометричними показниками (SNIP та SJR).
WEB OF SCIENCE або Web of Knowledge — пошукова платформа, яка об'єднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій, що розробляється і надається компанією Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.
Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC) , яка включає в себе понад 18000 провідних журналів, розміщені у трьох ключових індексах наукової літератури:
- SCIE (Science Citation Index Expanded) індексується 8300 журналів, архів з 1900 року,
- SSCI (Social Science Citation Index ) — 2900, архів з 1900
- AHCI(Art and Humanities Citation Index) — 1600 видань, архів з 1975.
Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Web of Science включає в себе понад 3 700 провідних журналів і понад 10100 наукових видань по всьому світу, в тому числі журналів відкритого доступу і більше 110 000 матеріалів конференцій. Вона охоплює період з 1900 року в 256 дисциплінах.