Туризм – глобальне соціально-економічне явище сучасного світу

Утвердження суверенності України супроводжується своєрідним “історичним ренесансом”. Ми спостерігаємо спалах неабиякого інтересу до проблем вітчизняної історії, витоків національної культури, непересічних досягнень минулого. Це зрозуміло, адже знання історичних і культурних надбань наших предків потрібне не тільки для відродження державності та піднесення національної гідності, а й для використання кращих традицій минувшини у практиці сьогодення. Одна з таких стародавніх традицій – мандрівництво.

Україна з давніх-давен, немов магніт, притягувала до себе іноземних гостей, її релігійні святині та культурні пам’ятки впродовж століть користувалися славою, особливо в християнські часи.

Інтерес до історії туризму в Україні зумовлений не лише потребами історичної науки чи вимогами історичної пам’яті народу. Її знання потрібне викладачам, студентам вищих навчальних закладів, усім фахівцям туристичної справи.

27 вересня – Міжнародний день туризму. Місто Івано-Франківськ набуває європейського вигляду і стає туристичним центром Прикарпаття.

socrat2.jpg

У межах вітчизняної туристичної галузі чітко визначився окремий вид діяльності – оздоровчо-спортивний туризм. Зразком такого виду туристично-оздоровчого центру на Прикарпатті є “Буковель”.

Підготовкою фахівців у туристичній сфері України займаються понад 50 вищих навчальних закладів освіти різних форм власності та рівнів акредитації.

Працівники читального залу соціально-економічної літератури НТБ ІФНТУНГ підготували книжкову виставку “Туризм – глобальне соціально-економічне явище сучасного світу”. Виставка висвітлює історію туризму, організацію туристичних комплексів, види туризму, готельне господарство, туристичне країнознавство.
Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд книжкової виставки (кім. 31, 3-й поверх НТБ).