Цікава психологія для всіх і кожного

talanty_ukr.jpg

Психологія – одна з найцікавіших і найзагадковіших у світі наук. Саме вона дає змогу відшукати відповіді на життєво важливі питання: як і чому люди думають, діють і відчувають; чому ми любимо чи ненавидимо; допомагаємо своїм батькам чи повстаємо проти них; досягаємо успіху чи зазнаємо поразки, співпрацюємо чи розв’язуємо війни, радіємо чи плачемо; як ми навчаємось і вдосконалюємося тощо.

Знання психології допомагає виявити свій інтелект, пізнати стиль життя, його цінність. Демонструючи шляхи вдосконалення пам’яті, уваги, мислення, психологія сприяє розвитку особистості та її спілкуванню, підказує шляхи подолання індивідуальних психічних розладів.

З метою допомогти пізнати себе, розкрити свої можливості, адекватно оцінити і перетворити їх у дійсність, тобто наблизитися до досконалості, працівниками читального залу технічних та гуманітарних наук (2-ий поверх, кім. 23) організована книжкова виставка “Цікава психологія для всіх і кожного”. Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд даної виставки.