Святкуємо разом

27 вересня ц.р. в науково-технічній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається в нашій країні ось уже двадцятий рік поспіль (згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 року).

Із привітальним словом до всіх присутніх звернулася директор бібліотеки Ярослава Пилип, яка висловила всім бібліотечним працівникам подяку за натхненну працю та побажала подальших творчих успіхів, благополуччя та перемог.

В переддень професійного свята до бібліотеки завітали проректор з наукової роботи Ігор Чудик та голова профспілкового комітету університету Олександр Білоцький, у виступах яких зазначалося, що це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти та культури. У привітанні побажали успіхів у цій благородній просвітницькій справі, міцного здоров’я, щастя та благополуччя всім бібліотечним працівникам книгозбірні.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди професійного свята було нагороджено грамотами кращих працівників.
Світ дуже швидко змінюється. І для того, щоб бути сучасною та освіченою людиною, бібліотекарям, як й представникам інших професій, необхідно постійно самовдосконалюватися, здобувати нові знання та навички. Колектив бібліотеки йде в ногу з часом. Всім працівникам практичний психолог Сергій Береза вручив свідоцтва про підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти ІФНТУНГ, що свідчить про закінчення курсу «Психолого-педагогічні засади роботи бібліотеки та інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу у закладі вищої освіти».

Приємною несподіванкою стало передане вітання з професійним святом від міського голови Руслана Марцінківа. Текст подяки від міського голови Івано-Франківська звучить так: «Колективу Науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (директор – Пилип Ярослава) за вагомий внесок в розвиток і збереження книгозбірні міста та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек».

Отже, не дивлячись на розвиток інформаційних технологій та систем, сьогодні бібліотеки, як і раніше, відіграють важливу роль в житті суспільства, адже є не тільки місцем зберігання важливої для людства інформації – тут минуле говорить з майбутнім, тут кристалізуються ідеї, народжуються нові теорії та є можливість дізнатися правду про все на світі! Головне – вміти це робити, а ні – то бібліотекарі допоможуть! Недаремно девіз Української бібліотечної асоціації цього року – «Бібліотек@: все тут, всі тут!», який реально віддзеркалює можливості бібліотечного життя.

Тож бажаємо всім бібліотекарям і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, щастя, добра і процвітання.

Як говорив французький політичний та суспільний діяч Анатоль де Монзі: "Якщо нащадки попросять нас прозвітуватися за нашу діяльність – то ми покажемо їм наші бібліотеки". Це актуально й сьогодні!

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg