Студентство – найкраща пора життя

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюються пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

Зі студентської лави починається довга і наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. З студентства формується українська національна еліта.
До Міжнародного дня студентів для студенської молоді нашого університету було проведено культурно-просвітницький захід година інформації «Студентство – найкраща пора життя».

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу. Це свято зближує та об’єднує молодих людей всіх навчальних закладів, бо це насамперед, день студентської солідарності, що немає меж та кордонів. Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства.

Хочеться сподіватися, що в цей день студенти всього світу об’єднаються, незважаючи на відмінності між кольором шкіри, мовою і традиціями, а на всій нашій планеті цього дня святкуватимуть і радітимуть представники однієї національності під назвою «студенти».

Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.

Ще раз вітаєм Вас зі святом, світлого Вам майбутнього, здоров’я, козацького духу та Божого благословення!

socrat2.jpg