Серце нації б’ється у мові (до Міжнародного дня рідної мови)

Світове співтовариство 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови. Свято встановлено в листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в Парижі, де було оголошено про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності». В Україні це свято ми відзначаємо з 2002 року.
Мова — це історія народу, його світогляд, найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу. Ставлення до рідної мови – це свідчення національної свідомості та рівня культури народу.
Завідувач сектору соціокультурної та маркетингової діяльності Леся Герасим’юк організувала й провела літературну мандрівку «Лунай, величне наше слово!», а представлена книжкова тематична виставка «У рідній мові цілий світ» знайомить з різними періодами становлення та розвитку української мови.
Живе наша мова – і жива наша пісня, наша історія, наша єдність. Бо наша мова – це князі і гетьмани, письменники і вчені, державні діячі і захисники України. Тож любімо, вивчаймо і пропагуймо нашу рідну мову, бо вона – це правда, добро і майбутнє українського народу!

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg