Положення про порядок комплектування навчального фонду науково-технічної бібліотеки і забезпечення студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу навчально-методичною літературою

1 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Навчальний фонд є частиною загального фонду бібліотеки і включає всі види і типи літератури, які рекомендують кафедри для навчального процесу.

1.2.Науково-технічна бібліотека комплектується навчально-методичною літературою книговидавничих і книготоргівельних організацій та видавництва “Факел”

1.3.При оформленні заявки на нову літературу завідувач кафедри повинен визначитися у виключенні або використанні попереднього видання.

1.4.Придбання навчально-методичної літератури здійснюється при наявності письмової заявки завідувача кафедри та дозволу ректора або Першого проректора.

2 ПОРЯДОК КОМПЛЕКТУВАННЯ НАВЧАЛЬНОГО ФОНДУ БІБЛІОТЕКИ

2.1.Відділ комплектування і обробки літератури комплектує навчальний фонд бібліотеки відповідно до профілю університету, робочих навчальних програм і при безпосередній участі представників кафедр.

2.2.Відділ комплектування і обробки літератури повинен:

2.2.1.Забезпечувати кафедри університету інформацією про видання нової літератури.

2.2.2.Приймати заявки на придбання навчальної літератури, підписані завідувачем кафедри та узгоджені з ректором або Першим проректором.

2.2.3.Своєчасно оформляти в книготоргівельних організаціях замовлення на навчально-методичну літературу та контролювати її надходження до бібліотеки.

2.2.4.Своєчасно інформувати кафедри (в т.ч. по електронній пошті) про надходження до бібліотеки літератури згідно їхніх замовлень.

2.2.5.Оперативно вносити зміни стосовно складання потреб та замовлень документів в АБІС “УФД/Бібліотека”

2.3.Завідувачі кафедрами повинні:

2.3.1.Слідкувати за загальним станом забезпеченості навчально-методичною літературою закріплених за кафедрою дисциплін.

2.3.2.Ознайомлюватись з каталогами випуску нової літератури.

2.3.3.Подавати у відділ комплектування і обробки літератури заявки на придбання нової літератури, підписані завідувачем кафедри та узгоджені з ректором або Першим проректором.

2.3.4.Своєчасно інформувати відділ комплектування і обробки літератури про зміни в робочих програмах.

Скачати повну версію: Положення про комплектування