Поезія може бути сучасною…

Українська земля з давніх часів славилась талантами і творчими молодими людьми, котрі маючи нестандартне мислення, несли свої думки до оточуючих через пісні, поезію, художню майстерність. Така людина завжди вирізняється серед інших, бо бажає не бути як всі, а сіру буденність заповнює яскравими променями світла. Саме в дусі такого позитивізму для працівників НТБ було проведено зустріч в рамках клубу «Діалог» з молодою київською письменницею Талою Прутковою – журналісткою, поетом-піснярем, членом Національної спілки журналістів України.

socrat2.jpg

Перші кроки в літературі вона робила в колишньому івано-франківському об'єднанні «Біла риба». Тала є засновницею й учасником мистецької групи ESTHETIC.CO. Автор численних статей на теми метафізики, філософії та психології. Періодично бере участь у мистецьких акціях (Форум видавців у Львові, фестивалі «Трипільське коло», «Руді тексти» та ін). Є автором книги прози та поезії «Сад у шафі» (Лілея-НВ, 2002), поетичної збірки «Будда для Мері» (Дискурсус, 2015) та книги новел «Дівчинка з папірусом» (Поліграфсервіс, 2015). Є двічі переможцем літературного конкурсу «Коронація слова».

socrat2.jpg

Письменниця з перших хвилин зацікавила слухачів розповіддю про своє творче становлення і презентувала дві книги: «Будда для Мері» та «Дівчинка з папірусом». Тала – молода, тендітна жінка, але в її словах вчувається глибока життєва мудрість. Свої любовні вірші авторка писала на основі пережитих нею стосунків. Тала сказала, що зробила для себе висновок: «Чоловіки і жінки дійсно різні, і думають теж по-різному».
Уся творчість і життя письменниці переплітаються з метафізикою та езотерикою. Читаючи книги цього спрямування вона зрозуміла, що коли на шляху є проблема, не потрібно нікого звинувачувати – це просто сигнал тобі, щоб розібратись своїх вчинках і думках. Любов – ось, що керує світом, що дає наснагу і вчить примирення.

socrat2.jpg

Поезія дійсно може бути сучасною, може захопити і не відпускати. Зустріч з Талою Прутковою була саме такою, вона зарядила всіх присутніх невимовною енергетикою позитиву і любові.
Дякуємо за подаровані книги! Творчих успіхів.