Поетичний вернісаж «Поезія - музика серця»

Поезія - це стан душі, це – почуття, які виринають і лягають на папері, поезія - це ті слова, які людина інколи не наважується сказати, а написавши виплескує свої емоції на зовні. Поети у своїх віршованих рядках можуть розкрити, як глибину кохання та підлість зради, так, і описати всі заплутані стежини життя, вони - майстри пера і знавці людських душ. Тому не дивно, що для відзначення дня поезії було вибрано одну з найпрекрасніших пір року - весну, адже саме тоді все пробуджується, розцвітає і надихає на нові починання.

DSCN85850.jpg

У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО. „Поезія, - говориться в рішенні ЮНЕСКО, - може стати відповіддю на найгостріші і найглибші духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї широку суспільну увагу.»

DSCN85850.jpg

Тому у рамках засідання клубу «Діалог» відбувся поетичний вернісаж «Поезія - музика серця», на зустріч зі студентами та працівниками університету було запрошено талановиту прикарпатську письменницю і поетесу Оксану Кузів. Це світла і дійсно обдарована Богом людина, її вірші пронизують до глибини душі, заставляють задуматись і відкрити серце для нових почуттів. Вона є своєрідним зарядом позитиву, який передається кожному, хто знайомиться з її творчістю.

DSCN85850.jpg

На зустрічі пані Оксана розповіла про свій творчий шлях, про людей та події, котрі надихнули її стати до пера і про те, звідки вона черпає натхнення. Як сама весна, Оксана Кузів зігріла всіх присутніх теплим словом і щирою посмішкою. Вона презентувала свою нову збірку « В закапелках душі» та зачитувала рядки з прози « Адамцьо». Студенти груп ( ГКЗ 13-1, ГКЗ 13-2, ПЕ-13-1, ПЕ(т) 13-1) та гості із задоволенням слухали віршовані рядки, які проймали до глибини душі. Такі зворушливі зустрічі надихають і відкривають у людині нові грані. Працівники НТБ та студенти щиро дякують пані Оксані за чудовий поетичний вернісаж. Наснаги Вам та Божого благословення!

DSCN85850.jpg