Підсумки роботи науково - технічної бібліотеки за 2020р.

Виробничі збори трудового колективу науково - технічної бібліотеки відбулися 19 лютого ц.р., з дотриманням карантинних вимог, де завідувачі новостворених відділів та секторів доповіли про основні процеси роботи відповідних підрозділів за 2020 рік.
Про підсумки роботи науково-технічної бібліотеки виступив директор бібліотеки Пуйда Р.Б. Акцентував свою увагу на основних напрямках роботи бібліотеки: якісному та культурному обслуговуванні користувачів, в тому числі і дистанційному обслуговування користувачів, яке відбувалося за допомогою засобів електронної комунікації, у зв’язку із встановленням з березня 2020 року карантинних заходів. Приділив увагу комплектуванні та ефективному використанні книжкових фондів, інформаційному обслуговуванні, автоматизації бібліотечно-бібліографічних процесів.

socrat2.jpg

Роман Богданович подякував працівникам книгозбірні за плідну співпрацю і вказав на стратегії розвитку бібліотеки та основні планові завдання на 2021 рік. Також звернув увагу на дотримання карантинних вимог працівниками при обслуговуванні користувачів, трудову і виробничу дисципліну та на інші питання діяльності бібліотеки.

socrat2.jpg

Вчений секретар бібліотеки Пилип Я.А., ознайомила присутніх із таблицею основних статистичних показників обласного методичного об’єднання бібліотек закладів вищої освіти за 2020 рік. Зробила порівняльний аналіз основних показників роботи науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, наукової бібліотеки ДВНЗ «Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника» та бібліотеки Івано-Франківського національного медичного університету.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg