Організація та методика науково-дослідницької діяльності

Науково - дослідницька робота одна з пріоритетних сфер людської діяльності, важливий чинник удосконалення теоретичної, загальнопрофесійної і спеціальної підготовки майбутніх бакалаврів, спеціалістів, магістрів. Розширення наукового світогляду, формування навичок наукового дослідження, вивчення, узагальнення і поширення передового практичного досвіду всебічно підготовляє студента до науково-практичної діяльності після закінчення вищого навчальною закладу. Для деякої частини випускників курсові, дипломні та магістерські роботи стають стартовою сходинкою в науку. Молоді фахівці зберігають подальший зв'язок з кафедрами, беруть участь у наукових дослідженнях кафедр, стають аспірантами та здобувачами, а пізніше докторами філософії і докторами наук. За останні роки науково-дослідницька діяльність суттєво змінилась як змістовно, так і організаційно. У зв'язку з цим з'явилися нові вимоги до особистих і професійних якостей ученого.

socrat2.jpg

Ця книжкова виставка висвітлює етапи науково-дослідницької діяльності, розглядає коло основних проблем, пов’язаних із забезпеченням результативності та об’єктивності наукової роботи: вибір напряму та теми наукового дослідження, пошук, накопичення і обробка наукової інформації, визначення об’єкта і предмета, методології дослідження, оформлення результатів наукової діяльності у вигляді рефератів, курсових, дипломних робіт і магістерських дисертацій. Cистематизовано викладено необхідні знання для студентів, які займаються науковою діяльністю про сферу науки і наукових досліджень, до них включено інформацію про нововведення, зміни в технології, застосування нових інформаційних технологій, Internet.

Запрошуємо всіх бажаючих в читальний зал навчально-методичної літератури, патентів та нормативних документів(к. №33) для ознайомлення з представленими виданнями.