Ми збережем героїв імена

14 жовтня – визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців на всіх етапах її багатовікової історії.
Це свято кожного, хто віддає свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності.
Завідувач сектору соціокультурної та маркетингової діяльності Леся Герасим’юк та бібліотекар ІІ категорії Людмила Шпирун разом із студентами Інституту інформаційних технологій здійснили екскурс історичними подіями, пов’язаними з цією датою: день Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, дата створення Української повстанської армії, а з 2014 року – державне свято захисника Вітчизни.
«Україно рідна, пам’яттю людською ти збережеш героїв імена» – саме під такою назвою відбувся урок історії з першокурсниками, метою якого було виховання любові до України та її історії, почуття патріотизму, поваги, гордості та шанобливого ставлення до захисників Батьківщини. Під час проведення історичного уроку відчувалися зацікавленість та небайдужість студентської молоді до згаданих подій нашого славного минулого.
Отже, будьмо патріотами своєї країни, шукаймо задоволення не в тім «щоб бути українцем», а в тім, щоб було честю носити ім’я УКРАЇНЦЯ.
Вдалим доповненням до піднятої тематики є книжково-ілюстративна виставка «З Україною в серці», організована в читальному залі наукових та періодичних видань (к.№33, Ш пов.). Матеріали виставки вміщують як історичні дослідження українського війська, так і літературу та світлини з хроніками військових дій на сході.
Запрошуємо всіх небайдужих до перегляду виставки і низько схиляємо голови перед тими, хто має високу честь носити горде ім’я захисника своєї Вітчизни.

geolog0120.jpg