Кобзар - книга буття українців

В ці березневі шевченківські дні ми знову і знову повертаємося до творчості великого Кобзаря. З неприхованою гордістю промовляємо ім’я нашого пророка, про якого Борис Грінченко писав: «Шевченко своєю національною свідомістю є геній, а своєю незмірною вагою, значенням у справі національного відродження свого рідного краю є явищем феноменальним, єдиним, може, на світі».
Творчість Шевченка – це книга буття українців, своєрідна візитна картка українського народу. Ті, що обминали його, втрачали себе.
Ті, хто приймав його заповіт любові і безоглядної боротьби до останку, ті ставали сіллю землі, живим втіленням національної честі, гідності, громадянської совісті. Адже без його науки ми не могли б бути народом.
«Учітеся, читайте і чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь», – ці слова великого українського поета аніскільки не втратили своєї актуальності і сьогодні.

Так іноземні студенти підготовчого відділення ІФНТУНГ, які навчаються в Україні всього кілька місяців, вже встигли полюбити українську мову, культуру, літературу, традиції. Вони щиро та натхненно декламували поезію великого Кобзаря, літературна та мистецька спадщина якого стала надбанням усього людства.
Шевченкове слово лунало на абонементі художньої літератури у виконанні іноземних студентів з Еквадору: Таюпанта Медіна Джонні Рональдо, Карвахал Салтос Дана Нерексі, Гевара Арміхос Іван Ернесто, Кіспе Куві Хосе Еліас, Бургос Дельгадо Фернандо Ісраель, Грефа Хара Брейнер Аріель, Чігуано Песантес Герсон Гонсало, Бургос Дельгадо Фернанда Наомі.

І нехай слово Тараса буде живим завжди, не тільки у день народження чи в державні свята. Нам ще йти і йти до його осягнення – ми на вічному шляху до Шевченка...

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg