І пам’ять про героїв наших вічна

День Героїв – це день пам’яті українських вояків – борців за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, Січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. В нинішній політичній ситуації це день шани героїв, які сьогодні віддають життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини.

Науково-технічна бібліотека спільно зі студентами інституту гуманітарної підготовки та державного управління Бутар Вікторією, Андрійчук Ніною, Паньків Тетяною, Овчар Яніною (ФІЛ-18) організували вечір слави «І пам’ять про героїв наших вічна». Захід проведено для студентів інституту економіки та менеджменту, груп МН-17-1; МН-17-2; МН-17-3; ОП-18-1; ОП-18-2.

Зі вступним словом до присутніх звернулася завідувач сектору культурно-просвітницької роботи Вікторія Вороніна: «Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої історії».

Одним із ключових моментів заходу стали спогади про людину-легенду, нашого земляка, Героя України Мирослава Симчича – сотенного УПА, політв’язня, засудженого 1949 року Станіславським Військовим трибуналом за участь в УПА на 25 років. Згодом він повторно дістав ще 25 років за «участь у націоналістичному угрупуванні». Усього відбув в ув’язненні 32 роки, 6 місяців і 3 дні.

Хвилиною мовчання було віддано належну шану Героям Небесної сотні та загиблим воїнам АТО.

Завідувач відділу обслуговування користувачів Любомира Яремійчук провела огляд літератури «Їх імена ніколи не забути…»

На завершення заходу прозвучав духовний Гімн України «Боже великий єдиний».

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg