День кафедри загальної та прикладної фізики

18 травня науково-технічна бібліотека університету запропонувала професорсько-викладацькому складу кафедри загальної та прикладної фізики зустрітися на святі наукової книги. Традиційний для НТБ комплексний захід - День кафедри – мав змістовне наповнення і пройшов в атмосфері активного обговорення проблем, що хвилюють і бібліотеку, і кафедру. Це – використання студентами навчальної бібліотечної книги, передплата періодичних фахових наукових видань, що включені до міжнародних наукометричних баз даних, можливості сайту НТБ, зокрема онлайн-читальні та інші.

socrat2.jpg

Влаштована розгорнута виставка книжкових та бібліографічних ресурсів з тематики кафедри стала змістовним доповненням обговорення. Її зацікавлено переглянули всі учасники заходу.

socrat2.jpg

Для науковців кафедри інформаційно-бібліографічним відділом був підготовлений і презентований каталог книжково-інформаційної виставки «Загальна та прикладна фізика». Також з нагоди 55-річного ювілею кафедри подаровано бібліографічне видання «Календар знаменних та пам’ятних дат ІФНТУНГ на 2017 рік».

socrat2.jpg

Активними в обговоренні питань, що піднімались на зустрічі, були професор Галущак М.О., доценти Лучицький Р.М., Вакалюк В.М., асистенти Депутат Б.Я., Шевчук О.В.

socrat2.jpg

Завідувач кафедри Мар’ян Олексійович Галущак щиро подякував організаторам цього заходу за цікаву зустріч і висловив впевненість в подальшій тісній співпраці кафедри з бібліотекою.

socrat2.jpg