День кафедри вищої математики

Надзвичайно великою є роль бібліотеки як помічника і союзника у світі інформації. Цікавою і важливою формою співпраці бібліотеки та професорсько-викладацького складу університету стало проведення традиційних Днів кафедр.

17 квітня ц. р. науково-технічна бібліотека запросила на ділову зустріч колектив кафедри вищої математики, очолюваний професором В. М. Мойсишиним.

З вступним словом виступив директор науково-технічної бібліотеки, кандидат історичних наук, доцент Роман Богданович Пуйда.

Захід пройшов в атмосфері активного обговорення проблем, що хвилюють і бібліотеку, і кафедру. Це – комплектування фонду з тематики кафедри, використання студентами навчальної бібліотечної книги, інформаційне забезпечення науково-дослідної роботи, можливості сайту НТБ, входження в наукометричні бази даних. Влаштовані розгорнута виставка книжкових та бібліографічних ресурсів з тематики кафедри та виставка «Рідкісні та цінні видання науково-технічної бібліотеки» стали змістовним доповненням обговорення. Їх зацікавлено переглянули учасники заходу.

Для науковців кафедри відділом бібліографії та зберігання фондів був підготовлений і презентований біобібліографічний покажчик, виданий до 60-річчя від дня народження доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри вищої математики ІФНТУНГ, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, дійсного члена НТШ, голови Івано-Франківського осередку НТШ, члена Національної спілки письменників України Мойсишина Василя Михайловича, який знайомить з біографією вченого, його працями та науковими досягненнями і включає в себе матеріали, опубліковані в українських та зарубіжних виданнях.

Василь Михайлович Мойсишин щиро подякував організаторам заходу за цікаву зустріч і висловив впевненість в подальшій тісній співпраці кафедри з бібліотекою.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg