День кафедри cпорудження та ремонту газонафтопроводів і газонафтосховищ

Напередодні Нового року, 27 грудня, науково-технічною бібліотекою проведено традиційний захід - День кафедри спорудження та ремонту газонафтопроводів і газонафтосховищ. Актуальними для обох сторін були обговорення проблем співпраці бібліотеки та кафедри, комплектування бібліотеки літературою з тематики кафедри, використання студентами навчальної літератури з дисциплін, закріплених за кафедрою та їх залучення до читання. Особливо цікавили присутніх питання інформаційних можливостей НТБ, використання наукометричних БД тощо.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

Учасники заходу змогли переглянути книжково-інформаційну виставку, яка знайомила їх з найновішими книгами, періодичними виданнями та бібліографічними ресурсами з тематики кафедри, а також виставку літератури, що мало використовується. Для них було презентовано видання НТБ: біобібліографічний покажчик «Грудз Володимир Ярославович» з серії «Університет і наука в постатях», дайджести «Нафтогазові технології» за 2017 р.
Активними учасниками Дня кафедри були доценти Пиріг Т. Ю. та Дорошенко Я. В. З вдячним словом організаторам цього заходу виступив завідувач кафедри В. Я. Грудз.

socrat2.jpg

socrat2.jpg