Бібліотека в правовому полі (Серія: Бібліокур’єр. Випуск 8)

kryzh01.jpg

В умовах формування правової держави і громадянського суспільства існує необхідність підвищення правової культури і розвитку правосвідомості населення України. Вирішення цієї проблеми полягає в організації вільного доступу громадян до правової інформації. У теперішні часи, коли люди намагаючись досягти якихось успіхів, вигадують якісь винаходи, пристрої, розробляють нові теорії, пишуть книги тощо, дуже важливим стає питання прав авторів на результати їхньої праці. Процес удосконалення цивільного законодавства, який відбувається в нашій державі, підвищує актуальність охорони авторських прав в умовах розвитку інформаційних технологій.

Бюлетень містить інформацію про теоретичні аспекти правової інформації та діяльність бібліотек з правового інформування користувачів з метою підвищення їхньої правосвідомості та виховання правової культури.

Мета бюлетеня «Бібліотека в правовому полі» – ознайомити фахівців бібліотек ВНЗ з масивом документів за темою. Бібліографічний бюлетень включає описи статей з фахових періодичних видань, які знаходяться у фонді науково-технічної бібліотеки.

Завантажити документ