Бібліотека – до ювілею університету

В рамках святкування 50-річчя університету працівниками науково-технічної бібліотеки 21 вересня у фойє головного корпусу було організовано художньо-мистецьку виставку «Безмежний світ художнього слова», на якій було представлено прозові та поетичні твори світочів української літератури і сучасних письменників. А також викладачі, студенти та гості університету мали змогу ознайомитись із творами англійською, німецькою, французькою та польською мовами, які експонувались на виставці.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

Традиційна книжково-інформаційна виставка «Праці викладачів та науковців університету» була представлена до засідання Вченої ради, яке відбулося 22 вересня в конференц-залі науково-технічної бібліотеки.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

Особливу зацікавленість гостей викликала книжкова виставка «Найстаріші видання науково-технічної бібліотеки», де було представлено літературу з фонду рідкісних та цінних видань. На виставці експонувалися: прижиттєві друковані видання українських науковців ХІХ ст. – початку ХХ ст.; література, яка висвітлює діяльність Карпатської геологічної станції в Бориславі (1912-1933); видання польської Академії знань та Ягеллонського університету; література з історії нафтової промисловості Азербайджану.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg