«Поезія-це завжди неповторність…»

Поезія - це той дзвінкий струмок,
Що витікає з надр душі твоєї,
Це мрії у тлумаченні думок,
Що з вірою вселяються в надію!

Ігор Федчишин

Поезія - це політ фантазії, творчої думки, пошук тих засобів мови, що здатні торкнутися струн душі людини. Спробуємо уявити на мить, що - поезія, раптом зникла у небуття. Мабуть, разом із нею зникли б наші почуття, душа народу стала б прозаїчною, буденною.

Вивчаючи творчість того чи іншого поета ми маємо унікальну можливість побути з думками поета наодинці, відкрити для себе його внутрішній світ та настрій, який наповнює нас безмежною любов`ю до людини, природи і батьківщини.

Другого червня у конференц-залі науково-технічної бібліотеки в рамках клубу за інтересами «Діалог» відбувся поетичний вернісаж «Поезія-це завжди неповторність…» на який завітала відома українська письменниця, поетеса, викладач і науковець Марія Романівна Ткачівська. Вона - член Національної спілки письменників України , лауреатка премії імені Івана Франка (2006), премії ім. Василя Стефаника (2010), конкурсу «Коронація слова 2007» (номінація "Романи"), конкурсу «Коронація слова 2012» (номінація "Дитяча проза") та "Коронація слова 2014" (номінація "Пісенна лірика").

Поезія Марії Ткачіської є досить різноплановою: духовна та інтимна лірика, новели, романи, дитяча проза. Особливе місце в її творчості займає місто Івано-Франківськ.

arhit03.jpg

Студенти та працівники бібліотеки мали прекрасну можливість відкрити для себе неповторний світ поетичного і прозового слова.

Яскравим доповненням до свята стала книжково-ілюстративна виставка «Поезія єднає серця». На ній експонувались поетичні твори сучасних поетів Прикарпаття.

arhit03.jpg

Ця зустріч збагатила присутніх духовно, подарувала радість спілкування із мистецтвом художнього слова.